O nas

JB SERVICE to firma, tworzona przez ludzi z pasją, którzy w pełni angażują się w realizowanie zlecenia.

Nasza firma istnieje na rynku usług, związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową, od 2008 roku, czyli już 12 lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę, które pozwoliły nam na uzyskanie miana jednej z wiodących firm na rynku tego typu usług.

Staramy się ciągle rozwijać swoją działalność poprzez udoskonalanie i rozszerzanie oferty, proponowanie nowych usług, samodoskonalenie, uczestnictwo w kursach i szkoleniach, zdobywanie różnego rodzaju certyfikatów.

Posiadamy szerokie uprawnienia i kompetencje, potwierdzone stosownymi certyfikatami i zaświadczeniami, w zakresie przeprowadzania szkoleń BHP, sporządzania dokumentacji powypadkowej, sporządzania oceny ryzyka zawodowego, pomiarów środowiska pracy, szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, szkoleń z zakresu PPOŻ, a także naprawy i legalizacji sprzętu PPOŻ.

Dlaczego my?

…ponieważ jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie – zapewniamy kompleksowość świadczonych usług, dostępność i szybkość realizowanych zleceń, a także atrakcyjną, przystępną cenę.

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy również na stronę FAQ .

Nasza siedziba mieści się przy ul. Celulozy 145D/1B w Warszawie (04-986). 

Serdecznie zapraszamy!